FastFiber

Plot to File

Gestart door Guus, za 16 07 2005, 10:40:29

Vorige topic - Volgende topic

Guus

Er is me gevraagd enkele vlakken te tekenen (rechthoek) met verschillende grijstinten b.v. 100%-90%-80% etc. , maar ik zou niet weten hoe ik grijstinten zou moeten maken.
Dit is voor en extern bureau dat voor ons gaat plotten met PLT file's.

Guus

Gene

Hoi,

Kan je voor ieder vlak geen aparte laag aanmaken met de verschillende grijstinten als kleur.
En dan arceren met solid

Groetjes

Guus

Ik heb het al opgelost, je arceerd elk vlak met solid dan elk vlak een eigen kleur (b.v. 251,252 etc.) dan met je plotstyle de kleur Black maken en de screening 100%-90% etc en dit werkt goed.

Guus

bart

Citaat van: GuusIk heb het al opgelost, je arceerd elk vlak met solid dan elk vlak een eigen kleur (b.v. 251,252 etc.) dan met je plotstyle de kleur Black maken en de screening 100%-90% etc en dit werkt goed.

Guus

dit is niet de juiste methode
hierme maak je de kleur sterk afhankelijk van de printer waarop de tekening wordt afgedrukt elke printer reageert namelijk anders op screening.

je kan beter gewoon een kleur kiezen en hiervan in je ctb grayscale op on zetten.
(bij voorkeur natuurlijk de kleuren 250 t/m 255 gebruiken)
grijsschaal hiervan is ongeveer 5 t/m 50 %
daarboven kan je net zo goed zwart gebruiken.

let op te donkere grijstinten (meer dan 20%) worden gauw zwart bij het kopieren van een tekening
Domme vragen bestaan niet.
Domme antwoorden wel.

m.vr. groet Bart