FastFiber

Fotorealistisch renderen??

Gestart door Morian, wo 09 02 2011, 20:03:50

Vorige topic - Volgende topic

Morian

Ik heb weinig ervaring met renderen in AutoCAD. Maar ik vraag mij toch af of het überhaupt mogelijk is om fotorealistisch te renderen.
Is iemand dat ooit gelukt?

julien

De render omgeving is in autocad de laatste versies serieus verbeterd.
Ik zal morgen eens wat uploaden. Denk er dan wel aan dat ik een amateur ben op het vlak van 3D in autocad en renderen.

HofCAD

Citaat van: Morian op wo 09 02 2011, 20:03:50
Ik heb weinig ervaring met renderen in AutoCAD. Maar ik vraag mij toch af of het überhaupt mogelijk is om fotorealistisch te renderen.
Is iemand dat ooit gelukt?
Beste Morian,

Voor zo als het voor AutoCAD 2007 ging:
http://www.archidigm.com/lounge/3drendering/Rendering%20in%20AutoCAD%202000%20Part%202%20Landscap
Als je de Sample Drawings uitprobeert van AutoCAD 2011 met RENDER
http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/index?siteID=123112&id=12456726&linkID=9240618
(deze hebben vaak meerdere views) dan ziet U wat ongeveer mogelijk is.

Met vriendelijke groet, HofCAD CSI.
ACADcadabra

Morian

Bedankt voor de reacties, ik ga ermee experimenteren.

Oppie

#4
Citaat van: Morian op wo 09 02 2011, 20:03:50
Ik heb weinig ervaring met renderen in AutoCAD. Maar ik vraag mij toch af of het �berhaupt mogelijk is om fotorealistisch te renderen.
Is iemand dat ooit gelukt?

Ja... het is mogelijk om fotorealistisch te renderen. Ik teken dagelijks 3D met AutoCAD en moet regelmatig renders maken. Tuurlijk kan het mooier met 3ds Max, maar ik vind dit toch al fotorealistisch genoeg, zie hier wat voorbeelden: http://1drv.ms/224L4zE

Ik denk ook dat je moet kijken wat je doel is. Mijn doel is, een fotorealistisch plaatje/model te hebben voor de klant. Daarnaast gebruik ik het hetzelfde 3D model om aanzichten en doorsneden te genereren voor de werktekening en deze te bematen.

Dat is iets wat veel visualisatie programma's niet kunnen.

Succes met testen...


julien

Welkom Oppie, leuk je hier ook te zien!

Mooie renders trouwens.  :vreegoe: