FastFiber

autocad naar sketchup

Gestart door herman1957, wo 16 12 2015, 17:38:54

Vorige topic - Volgende topic

herman1957

ik maak een tekening in 3d in autocad

ik open mijn sketchup en wil die importeren maar kan niet daar er geen autocad dxf of dwg in de kolom staat

hoe kan ik dat verhelpen aub,

anders mijn mailadres is herman.huyghelier@gmail.com

cadtools@gmail.com

Volgens mij moet er bij de exchange apps van autodesk ook wel een mogelijkheid zijn om skp te exporteren.. Heb je daar gekeken?

herman1957


julien

Ik vrees er voor...
Als je sketchup pro hebt kan je 3D dwg inladen, maar een export to skp heb ik nog niet tegengekomen.

cadtools@gmail.com

Sorry, van sketchup naar autocad lijkt makkelijker. Ik dacht dat er iets simpels was om de andere kant op te komen. Maar als je een Sketchup gebruiker een DWG stuurt weet hij of zij er ook wel raad mee... Speelt dit nog?

CvdB interieur

In de eerdere versies van Sketchup kon je alleen importeren van dwg aanklikken in de Pro versie.

ondertussen is er al veel veranderd. De gratis versie noemt nu Sketchup Make, maar van zodra je die gebruikt voor professionele doeleinden moet je aankopen. ook duur geworden. 625 voor een full versie.

(moest er iemand trouwens een full 2015 licentie nog beschikbaar hebben ben ik zeker geïnteresseerd, want voor kantoor wordt het heel duur om thuis én op kantoor deze beschikbaar te hebben in pro versie. wij blijven voorstander van legaal, maar 175 voor een upgrade en 625 voor een full versie liggen toch heel ver uit elkaar.

soit, dat was de vraag niet  :mrgreen: )

julien

Mag je sketchup pro dan maar op 1 PC installeren?
Misschien eens navragen want zowel de adobe familie als autodesk laten toe om op 2 computers te installeren als beide nooit tegelijk gebruikt worden.