FastFiber

vervelend schermpje als ik op - (min) druk

Gestart door Reimer, di 01 06 2010, 14:59:16

Vorige topic - Volgende topic

Reimer

Vorige week heb ik acad 2011 geinstalleerd. Dit ging bovenverwachting goed. Nu heb ik alleen het probleem dat ik een menuschermpje krijg (zie bijlage) wanneer ik op de nummerieke pad op de min toets (-) druk. Dit gebeurt niet altijd maar in ca. 50% van de gevallen.
Zijn er meer mensen met dit probleem? Heeft iemand misschien een oplossing?

Reimer

hulpje

Beste Reimer,

Er is geen bijlage!

Richard
HELAAS BESTAAT CADToppers.com niet meer
ACP-er (AutoDesk Certified Professional)

Reimer

#2
Bedankt voor de melding. Het gaat om het volgende schermpje.

Ik benaderde dit schermpje nog wel eens met ALT+spatie. Je krijgt dan het schermpje behorende bij acad. Als ik ALT+- doe dan krijg ik hetzelfde schermpje behorende bij het venster van de actieve tekening.

Reimer

Reimer

Vraagje: wie gebruikt er Acad 2011 en heeft NIET het probleem met het min-teken [-]?
Uit het autodesk forum blijkt dat er wel meerdere gebruikers zijn, het lijkt me echter dat dit er niet al te veel zijn.
(http://forums.autodesk.com/t5/AutoCAD-2011/dash-key-goes-to-menu/td-p/2690027)

Reimer

marcelmaas

wij hebben Autocad 2011, en als wij op de nummerieke - drukken dan gebeurd er niks, geven we dan een enter zegt Autocad Unknown Command..

groeten Marcel..