FastFiber

Bouwkundig AutoCAD tekenaar gezocht!!!

Gestart door Jasper Broer, ma 27 10 2008, 17:18:16

Vorige topic - Volgende topic

Jasper Broer

Ter versterking van het team tekenaars zijn wij op zoek naar een: bouwkundig AutoCAD tekenaar
bij een bouwbedrijf in de regio Brabant (nederland).

Omschrijving organisatie
Onze opdrachtgever werkt al geruime tijd succesvol aan een verscheidenheid van woningbouwprojecten en bedrijfsmatig onroerend goed. De organisatie wordt gekenmerkt door korte communicatie- en beslissingslijnen en een club van gemotiveerde medewerkers.

Functieomschrijving
Je verricht het tekenwerk (productietekeningen) voor woningbouw- en utiliteitsprojecten. Tot je werkzaamheden behoort tevens een gedeelte werkvoorbereiding, in de vorm van het controleren van vloeren en kalkzandsteenwanden. Je bent verantwoordelijk voor de bijbehorende administratie, interne en externe contacten en de archivering. Je werkt met geavanceerde apparatuur (AutoCAD gekoppeld aan hightech afdrukmedia) en je werkt nauw samen met de werkvoorbereiding, projectleiding en de uitvoering. Daarnaast onderhoud je zelfstandig externe contacten met leveranciers, architecten en constructeurs.

Functie eisen
Je beschikt over een technische vooropleiding zoals MTS Bouwkunde. Je hebt kennis van MS Office, AutoCAD en inmiddels voldoende ervaring opgedaan om direct aan de slag te kunnen met productietekeningen.

Wij bieden
- Een zelfstandige functie in een financieel gezond bedrijf
- Een informele sfeer, korte communicatielijnen en een enthousiast en jong team
- Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden
- Aandacht voor opleiding en persoonlijke ontwikkeling

Voor nadere informatie, of een geheel vrijblijvend en vertrouwelijk gesprek, kun je bellen met Annemarie van Rulo, telefoon (040) 243 19 19.

Schrijven of e-mailen kan ook. Stuur dan binnen 10 dagen een brief met c.v. naar: Continu Engineering, Mathildelaan 77, 5616 LA Eindhoven t.a.v. Annemarie van Rulo of e-mail: a.v.rulo@continu.nl. Je reactie zal uiteraard vertrouwelijk worden behandeld.

julien


FastFiber