FastFiber
Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - bjornwolters

#1
AutoCAD probleem / Re: Marges
do 01 06 2006, 11:56:21
Hey,

Het is mij gelukt, ik heb eerst een A4 getekend. In 2 hoeken lijnen gezet, zodat je een snijpunt krijgt. Offset de lijnen naar binnen. Vervolgens afdrukken window en center plot.
Dank jullie wel voor de reacties!!

Mvg,

Bjorn
#2
AutoCAD probleem / Re: Marges
do 01 06 2006, 08:03:27
Mijn type is C2678a

Hoop dat het wel opgelost kan worden

mvg

Bjorn
#3
AutoCAD probleem / Marges
wo 31 05 2006, 14:25:31
Goedemiddag,

Ik loop al tijden tegen de zelfde problemen aan, ik heb hier autocad 2000 L en een Hp deskjet A3 Printer. Maar als een kaders wil afdrukken valt er altijd wel een stuk weg. En ik moet voor een opdracht, een kader lijn hebben van.
Links 2 cm vanaf papier
Rechts 1 cm vanaf papier
Boven en onder 1 cm vanaf papier

Dus ik vermoed dat de printer marges erg fout staan, heb al eens geprobeerd printable area te wijzigen, maar dat is ook zonder succes.
Weet iemand wat het probleem kan zijn?

Mvg

Bjorn
#4
AutoCAD probleem / zoom functie
ma 06 03 2006, 16:14:52
Goedemiddag,

Ik heb zojuist autocad LT geinstaleerd hier. Maar als ik de scroll wiel van de muis gebruikt, zoomt die niet in maar gaat op en neer. Op de andere pc deed die het wel goed, met de zelfde versie. Ik hoop dat iemand een oplossing heeft?

MVG Bjorn
FastFiber