FastFiber
Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - peter smith

#1

Beste,

Ik heb een dynamische block gemaakt. Echter werkt dit niet zoals ik wil.
Kan iemand mij vertellen hoe ik deze 2 problemen (rotate end distance) kan oplossen?


Rotate:      â€œAngle2” moet 180º - “Angle1” zijn

Distance 1:   deze met de onderstaande formule verplaatsen
(30 * tan Angle1) + (71/ cos Angle1)


thx.

Groeten,
peter smith
#2
o ja. antwoord staat al in de tekst. ik heb idd de style aangepast en override hem.

het probleem is verholpen. thx.

#3
tijdens het maatvoeren in de viewport wordt "dim scale overall" van de maatvoering blijkbaar automatisch aangepast. Deze gaat vanzelf.

hoe kan ik ervoor zorgen dat de "dim scale overall" van de maatvoering tijdens maatvoeren niet verandert?

groeten,
peter smith
#4
Beste,

als ik in modelspace een maatvoering plaats, is het niets aan de hand. alles is ok.
Maar als ik een maatvoering in viewport van een paperspace plaats, is de maatvoering (dezelfde dimstyle) ineens kleiner. zie foto bijlage.

1. weet je wat hier aan de hand is?
2. Weet iemand hoe ik deze kan fixen?

Groeten,
peter smith

#5
AutoCAD probleem / Re: Block aanpassen
zo 03 09 2017, 20:00:45
ik heb de naam aangepast en in de aan te passen tekening geprobeerd.
Ik plakte de eerste regel in de commando regel, maar het lukte niet. (zie afbeelding).

Wat heb ik fout gedaan?
#6
AutoCAD probleem / Block aanpassen
za 02 09 2017, 19:43:01
Beste,

Ik heb een block aangepast. Deze block komt voor in meerdere tekeningen. Als ik een block in ene tekening aangepast heb, wordt de block in andere tekeningen niet automatisch aangepast.

Hoe kan ik ervoor zorgen dat deze wijziging van deze block ook in andere tekening meeneemt?

Groeten,
Peter smith
#7
ik gebruik Adobe om pdf-bestanden aan te maken. Op het werk gebruik pdf-factory. Beide programma's maken pdf-bestanden, met even slechte kwaliteit. De bestanden heb ik ingepakt en opnieuw bijgevoegd.

De vergelijking tussen het normale zwarte pdf-bestand en pdf-bestand met vport op 70% heb ik bijgevoegd, zie bestand vergelijking.pdf.

#8
ik switch regelmatig met de ge-update-de xref-tekeningen. Daarom wil ik niet contant bezig houden met het overrulen met de x-ref-tekeningen.

In de bijlage heb ik de normale pdf-tekeningen met printinstelling bijgevoegd. dus xref niet in lichtgrijs. Deze tekening is van xref tekening met vport 0 procent transparancy, dus niet in lichtgrijs). (zie normaal.pdf en normaal.jpg)

En ik heb nog een pdf-tekening (van xref-tekening in 70% transparant) met printinstelling bijgevoegd. (zie vport 70procent.pdf en vport 70procent.jpg)


Weten jullie waarom de tekening met xref in 70 procent transparancy zo slecht wordt geprint? en hoe kan ik het oplossen?

Groeten,
peter smith
#9

Beste,

Ik heb een xref-tekening op 70% transparant gezet. Hierdoor wil ik de xref licht in de achtergrond blijven, en wil mijn tekening (dus geen xref) duidelijk naar voren overkomen.
Als ik een tekening op layout space print (en uiteraard plot dialogbox "plot transpaarncy" aangevinkt), krijg ik een slecht blokkerige tekening / pdf-bestand.

Weet iemand hoe ik dit (blokkerige tekening / pdf-bestand) kan oplossen?

Groeten,
peter smith
#10

Beste allen,

Laatste tijd komen de gesegmenteerde vliesgevels(zie afbeelding 2, bijlage) vaak voor bij mijn projecten. Daarom wil ik een dynamic block ervan maken.
ter info: Afbeelding 1 is gewone vlakke vliesgevel. En afbeelding 2 is de vliesgevel gesegmenteerd (onder een uitwendige hoek).

mijn vraag:
Ik wil het glas, en vliesgevelregel en (een stukje van) afdeklijst kunnen draaien om het draaipunt, als de hoek X telkens veranderd wordt. Hoe kan ik deze dynamic block maken?


Groeten,
peter smith
#11
AutoCAD probleem / Re: verkorte commando toets
do 09 04 2015, 14:31:52
Yes. Het is opgelost. Ik heb de delaytime op zo hoog mogelijke waarde ingesteld. ipv de waarde 300 heb ik nu op 10000 ingevuld.

En uiteraard, ook bedankt voor je hulp.
#12
AutoCAD probleem / Re: verkorte commando toets
di 07 04 2015, 14:44:43
ik werk met autocad architecture 2015. Deze foutmelding (zie bijlage) heb ik, als ik eerst "M" en daarna heel snel op spatie druk.

Welke opties heb je uitgezet? Deze handeling moet ik graag een keer proberen. Misschien helpt deze ook bij mij.
#13
AutoCAD probleem / Re: verkorte commando toets
vr 03 04 2015, 11:34:57
Is "autovulling" zelfde als autoComplete? "AutoComplete" heb ik uitgezet, maar het heeft niets geholpen. Wat is de commando van autovulling?
We (ik en mijn collega) hebben verder gekeken naar input search options, maar die is ook niet.
#14
AutoCAD probleem / verkorte commando toets
do 02 04 2015, 21:20:55
Beste allen,

sinds kort heb ik een raar probleem. Als ik op letter "m" en dan direct op spatie toets, krijg ik een foutmelding dat autocad deze commando niet herkent. Maar als ik "m" en 1seconde wacht en dan op spatie druk, herkent autocad wel de commando "move".  Het schijnt dat mijn collega ook dit probleem heeft.

weet iemand hoe ik dit probleem kan oplossen?

Groeten,
peter smith
#15
Ik heb een aantal verschillende pogingen geprobeerd. Het werkt idd niet met de dialogbox. De specifieke kenmerken worden niet opgeslagen in de macro's.
find and replace werkt ook helaas via de dialogbox. Het valt toch tegen om met macro's te werken.

FastFiber