FastFiber
Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - -Laura-

#1
AutoCAD probleem / Kopiëren gaat niet meer
do 31 07 2014, 09:30:17
Hallo,

Ik ben aan het werk met een tekening die we van een opdrachtgever hebben gekregen. Er zitten geen xrefs in de tekening. Nu kan ik opeens in deze tekening niet meer kopiëren en plakken. Ik krijg geen foutmelding. Zowel copy als copy with basepoint werkt niet meer.

Als ik de totale tekening kopieer en in een nieuwe tekening plak, dan kan ik weer even kopiëren maar na een tijdje heb ik weer hetzelfde probleem. Hoe kan dit en hoe los ik het op?!

Groetjes Laura
#2
Ik heb geen idee waar ik per ongeluk op geklikt heb, maar opeens verschijnt er een blauw tekentje bij mijn cross hair in autocad. Het tekentje ziet eruit als een vierkantje dat helemaal blauw is met rechts erboven nog een vierkantje met blauwe lijnen.

Gevolg is ook dat ik, een vorm die ik zelf heb getekend met polylijnen en ronde vormen, niet kan draaien. Als ik dit figuur draai veranderd de vorm.

Iemand enig idee wat het is en waar ik het kan uitzetten???
#3
Nee, ik weet hoe ik de werkbald workspaces te zien krijg, maar daar stond deze dus niet bij...
#4
Hallo,

Onlangs heb ik autocad 2012 geïnstalleerd, echter kan ik nu niet meer de classic workspace kiezen...
Weet iemand of ik deze er toch in kan krijgen?

Groetjes
#5
AutoCAD probleem / File exporteren naar DGN
wo 12 05 2010, 08:34:34
Hallo,

Ik wil een AutoCad file exporteren naar een DGN-file.
Als ik dit doe krijg ik echter een scherm waar ik verschillende dingen kan invullen. Er wordt ook gevraagd: "specify seed file" waar ik een ander DGN file moet laden, deze heb ik echter niet.
Iemand enig idee wat voor een DGN-file dit moet zijn?
#6
AutoCAD probleem / Inladen kadata-file
wo 09 09 2009, 13:40:31
Hallo allemaal,

Ik heb een probleem m.b.t. het inladen van kada-files.
Wanneer ik deze inlaad in auto-cad, veranderd de schaal namelijk, hij verkleint de tekening 1000x...
Terug verschalen is geen optie, en ook niet mijn intentie, want dan veranderen de coördinaten.

Wanneer ik een block invoeg (bijvoorbeeld een schaalbalk), dan is deze ook veel kleiner en moet ik deze ook verschalen..

Iemand enig idee waar dit aan kan liggen?
FastFiber