yoin Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - sakamink

#1
AutoCAD probleem / Re:structuur tekening
wo 27 04 2011, 13:09:50
layer en bcount zijn niet de commando's die ik zoek. 
Het gaat daadwerkelijk over de opbouw van de tekeningen, niet over de lagen die ik gebruik of over de aanwezige blocks.
Op basis van deze layout en, aan deze layout wordt een database gelinkt in acces (met materiaal, afmetingen, bestelnummer,...), vandaar dat ik ze nodig heb.
#2
AutoCAD probleem / Re:structuur tekening
wo 27 04 2011, 11:29:21
Citaat van: roy_043 op wo 27 04 2011, 09:04:25
De afbeelding wordt blijkbaar door nu al circa 40 lezers niet herkend. Wat zien wij eigenlijk? En welk programma is het?

Onze dwg files worden verwerkt in een tekenprogramma met argo als basis.  De structuur van de AutoCAD tekening is niet goed opgebouwd (dat zie je aan de lijst hierboven).  Nu moet ik mijn AutoCAD tekening zo opbouwen dat de structuur opgedeeld wordt volgens de onderdelen in mijn kast.
Volgens mij heeft het iets met de layers te maken.  Maar daarvoor heb ik toegang nodig tot de lijst (die dus de opbouw van mijn tekening verduidelijkt)
Het lijkt een beetje op het commando * list * in AutoCAD, maar het is nog niet helemaal dat.


#3
AutoCAD probleem / structuur tekening
di 26 04 2011, 15:40:33
Hallo,

Waar vind ik de structuur van mijn tekening terug in AutoCAD 2011?
hiermee bedoel ik een lijst zoals op de afbeelding in bijlage.

#4
AutoCAD probleem / Re:Materialen 2011
ma 04 04 2011, 10:36:25
Citaat van: julien op ma 04 04 2011, 10:32:41
Kan 3D Studio niet gewoon dwg bestanden openen?

Hallo,

Ja, maar dan wordt mijn tekening 1 block (dus ik kan mijn onderdelen niet meer los selecteren)
en ook hier neemt hij geen materialen mee.
#5
AutoCAD probleem / Materialen 2011
ma 04 04 2011, 09:44:06
Hallo,

Wij maken een 3D bibliotheek van ons meubelen met AutoCAD 2011.
Die tekeningen heeft onze klant nodig in 3ds.
Exporteren naar 3ds in AutoCAD 2011 is niet mogelijk.

Met 3DS MAX kan wel een FBX tekening geopend worden, maar dan hangen geen materialen aan de tekening.

- Hoe kan ik ervoor zorgen dat dit wel zo is?
of
- Kan ik mijn materialen (cool white, glas, ... + eigen aangemaakte houtstructuren) (mee)exporteren zodat ik deze in de materiaal bibiliotheek van 3Ds MAX kan importeren?
De materialen moeten wel gelinkt blijven aan hun respectievelijk onderdeel in de kast.

Ik hoop dat iemand me hiermee verder kan helpen...
Dank u vriendelijk,

Sabrina De Winter :vraagteken:
#6
AutoCAD probleem / .obj formaat
vr 17 12 2010, 16:36:06
Volgend jaar gaan wij van al onze standaard meubelen 3D tekeningen maken in AutoCAD (2011, kopen we in januari aan)

Nu moeten deze tekeningen in .obj formaat gezet worden (voor gebruik door klanten)

Bestaat er een (goede) dwg to obj convertor, of bestaat er iets dat in AutoCad kan geïnstalleerd worden om die .obj bestanden te verkrijgen?
Heeft iemand hier ervaring mee?

Vriendelijke groeten,
Sakamink
FastFiber