yoin
Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - rudi d.

#1
Gevonden, niet op de desktop te doen blijkbaar maar op de tablet/gsm mobile app kan je mappen aanmaken en aanpassen.
#2
Ik sla vele tekeningen ook op in web & mobile wat me op de werf al geholpen heeft. Maar ik zou er wat structuur in willen krijgen door verschillende mappen. Daarvoor zou ik dit via (een type) verkenner willen benaderen maar weet niet echt waar te zoeken.
#3
AutoCAD probleem / Re: richting leiding
za 10 10 2020, 15:48:11
Citaat van: gery op vr 09 10 2020, 22:17:09
Je bedoelt dus die rechthoekige driehoek die parallel naast een leiding wordt getekend om de richting van het
afschot aan te geven?
Eigenlijk meer een pijl op de lijn zelf. Vermits het eenmalig is zal ik dit zelf tekenen, was gewoon benieuwd of er een gemakkelijkere oplossing was.
Merci allen!
#4
AutoCAD probleem / Re: richting leiding
vr 09 10 2020, 20:24:41
Zie het als een rioleringsplan van een gebouw, daar zie je ook de richting waar het afvalwater naartoe gaat. Ik dacht dat er misschien een eenvoudig commando was om dit toe te voegen.
#5
AutoCAD probleem / richting leiding (OPGELOST)
do 08 10 2020, 22:19:31
Ik ben een leidingplan aan het uittekenen, nu wil ik op die lijn een pijl tekenen om de afvoerrichting aan te duiden.
Welk commando kan ik hiervoor best gebruiken?
#6
AutoCAD probleem / navigation bar
zo 01 12 2019, 11:14:46
Bij het overschakelen van 2008Lt naar de 2020 versie staat de navigationbar in de tekening. Ik weet hoe dit aan en af kan, maar kan je deze ook verplaatsen naar de andere menubalk bovenaan? De Lock user interface heb ik even allemaal af gezet.
#7
Citaat van: bart op zo 17 11 2019, 20:54:32
van 2008 naar 2020 wordt niets daar zit te veel verschil tussen
je kan ze beter opnieuw opbouwen
Allé, dat is maar 12 jaar  :P
Had het zo al wat verwacht, weeral een projectje te doen dus!
#8
Sinds enkele weken overgeschakeld van 2008LT naar 2020LT. Ik had bij het installeren een keuzescherm wat er van persoonlijke instellingen in 2008 moest overgezet worden, blijkbaar heb ik de "toolpalletes" over het hoofd gezien. Dan maar exporteren denk ik dan, maar sindsdien wil de 2008 niet meer opstarten. Hier heb ik niet echt een oplossing voor, vind via verkener wel het exe-bestand maar wil niet opstarten. Gezocht naar de locatie van de toolpallets op de harde schijf en copy naar de nieuwe locatie, maar van de 7 komen er maar 2 op de het toolpalletes-menu  in 2020. Nu op zich geen drama, maar wil gewoon bijleren waarom de ene wel en de andere niet. En of er nog een andere manier is van overzetten.
#9
AutoCAD probleem / Re: Watermerk maken in ACAD
za 10 12 2016, 14:43:57
Voor mij kan dit topic als opgelost genoteerd worden, maar dat laat ik aan de topicstarter over.
Allen bedankt voor de hulp! :wink:
#10
AutoCAD probleem / Re: Watermerk maken in ACAD
di 06 12 2016, 20:38:27
Citaat van: bart op di 06 12 2016, 14:54:35
Eventueel kan je voor deze pen/kleur screening bij je peninstellingen op minder dan 100 instellen dan wordt de pen nog lichter.

let er op dat de resultaten erg plotter afhankelijk zijn.
Gelukt! ik heb kleur 9 op 25% gezet, geeft perfect reslutaat.
Tnx!!
#11
AutoCAD probleem / Re: Watermerk maken in ACAD
ma 05 12 2016, 20:02:10
Bestaat er een manier om (in 2008LT) een grijstint in te stellen dat bijna niet opvalt?
#12
AutoCAD probleem / Re: Watermerk maken in ACAD
vr 02 12 2016, 20:46:09
Citaat van: delangstevandestraat op vr 02 12 2016, 10:43:43
je kan zo'n stempel ook op de layout zetten, en dan bij de plot-instellingen "print paperspace last/first" wijzigen, om te bepalen of het boven of onder de tekening moet komen of niet.

Dit is wat ik zocht, werkt perfect! TNX!!
Nu nog zoeken om het watermerk zo licht grijs mogelijk te krijgen.
Het lichtste standaard grijs van autocad is nog wat te donker, en omdat ik met 2008LT werk lijkt het aanpassen van de helderheid niet mogelijk.
Misschien dat het op zoek gaan naar het juiste lettertype/stijl ook een optie is. Staat nu ingesteld op Swiss.
#13
AutoCAD probleem / Re: Watermerk maken in ACAD
ma 28 11 2016, 19:26:57
Citaat van: EddyBeerke op ma 28 11 2016, 09:10:21
Misschien eerst de vraag wat je doel is met een watermerk.
Op ons bedrijf zitten we soms in de ontwerpfase ook al is het werk niet toegezegd.
Dus de mogelijkheid bestaat dat met ons gratis ontwerp ook bij collega's offerte gevraagd wordt.
Om dit toch een beetje eigendom van het bedrijf te maken dacht ik aan een achterliggend watermerk, de gegevens onderaan het titelblad zijn snel afgeknipt.
#14
AutoCAD probleem / Re: Watermerk maken in ACAD
za 26 11 2016, 17:44:47
Sorry dat het niet zo duidelijk is :(
Jammer genoeg niet op de hoogte van hetgeen je opnoemt, ben dan ook maar een basic gebruiker van de 2008LT versie.
Maar heb wel al veel bijgeleerd door zelfstudie, maar ook via website's zoals deze!
Laat ons zeggen dat ik tekeningen wil afdrukken op een papier waar een watermerk en titel op staat zodanig dat de tekening een beetje beschermd is tegen kopiëren.
#15
AutoCAD probleem / Re: Watermerk maken in ACAD
za 26 11 2016, 17:00:10
Is een oud topic, maar ik heb juist dezelfde vragen.
En bewijst dat ik eerst op zoek ga voor ik een vraag stel  :wink:
Als ik het goed begrijp kan ik geen watermerk maken in de paperspace (die in verhouding altijd past aan die welbepaalde paper), en die niet automatisch op de achtergrond ligt als ik in modelspace mijn tekening aanbreng tot ze past of op schaal is van die paper?
FastFiber