FastFiber

hoe krijg ik verschillende visibility 's in één dynamisch block

Gestart door delangstevandestraat, do 30 01 2014, 14:57:54

Vorige topic - Volgende topic

delangstevandestraat

Stel ik heb een bout en heb een 10-tal visibility's voor verschillende lengte's
Ik zou er graag een tweede set visibility's op loslaten voor de verschillende koppen (6-kant, inbus, verzonken, ...)

En nu geen stretch voorstellen voor de lengte hé,  :)
De toepassing is eigenlijk iets anders, ik gebruik de bout als voorbeeld, om het makkelijker te bediscussieren hier... :vreegoe:

Hoe doe ik dat ?
Ik hou van werken,
ik kan er uuuren naar kijken...
daarom zorg ik ook dat er altijd genoeg overblijft voor morgen :-)

hulpje

HELAAS BESTAAT CADToppers.com niet meer
ACP-er (AutoDesk Certified Professional)

Ceta

Ik heb hier ook naar gezocht, maar volgens mij kan je maar 1 visibilty state in een dynamic block zetten.
gr. Fred

hulpje

Fred,

En toch zou het hiermee moeten kunnen....
(Bouw anders het meegeleverde voorbeeld block om naar eigen wens)
HELAAS BESTAAT CADToppers.com niet meer
ACP-er (AutoDesk Certified Professional)

Ceta

Ik denk dat ik iets te snel geoordeeld heb.
Ik zal er deze week eens in duiken. Bedankt voor de tip.
gr. Fred

Ceta

Ik heb eindelijk de tijd gevonden om dit programma te testen. Aan de hand van de internetpagina van PeterLink.ru kom ik er niet uit.
Als ik de lisp laad in mijn dynamic block, kan ik het commando "Visibility_add" niet direct opstarten.
Wanneer ik de lisp aanpas door "(defun visibility_add"  te wijzigen in  "(defun C:visibility_add " kan dit wel, maar dit geeft een foutmelding  "error: bad DXF group: (360)".
Ik kan wel direct "HIDEOBJ" opstarten. Het is mij echter een raadsel wat dit doet voor mijn visibilitystate.

Ik doe vast iets verkeerd. Heeft iemand een oplossing?

Alvast bedankt, Fred

Ceta


Ceta

Ik kon het niet laten om AutoCad2009 op mijn systeem te zetten.
De routine werkt geweldig. In één van de linkjes op de site vond ik de bijgevoegde pdf met instructies.
Wanneer je de visibility aanmaakt in 2009 kun je deze gewoon gebruiken in 2010-2014.
gr. Fred

FastFiber