yoin

yooh willie

Wanneer ik in de cui kijk dan moet mijn toolbar aanstaan, maw hij moet zichtbaar zijn in mijn autocad tekening. Dit is echter niet het geval. In het verleden is mij dit ook een keer overkomen en toen bleek dat er sommige toolbars op elkaar lagen. Hoe krijg ik ze nu weer zichtbaar, dus van elkaar af.

Ik werk met AutoCad 2008

Wimhardeman

Dan moet je ze unlocken.
Dat doe je met het hangslotje rechtsonderaan.
(of je overrult de lock met je Ctrl knop)


Kan het niet zo zijn dat de toolbar buiten je scherm staat?


yooh willie

Als dat inderdaad zo is hoe krijg ik ze dan weer terug?

Wimhardeman

Probeer dan de oplossing van Manu eens die hij hier gepost heeft
http://www.cadsite.be/smf/index.php/topic,1769.0.html.

Succes

yooh willie

Ik zal me er eens in verdiepen.

Bedankt!

Wimhardeman

Nog een andere manier



Ben je een toolbar in AutoCAD kwijt?, dan kan je toolbar toevallig buiten het zichtbare deel van het scherm gesleept zijn (gebeurt je dit vaker lock dan je toolbars.

In dit geval kan je de toolbar terug naar het viewable scherm brengen met het commando >> -TOOLBAR >>specificeer dan de toolbar naam en dan de optie >>FLOAT  en voor de positie vul je b.v. 200.200 in. Dit zal de toolbar naar de hogere linkerhoek van het scherm verplaatsen.

p.s. het liggende streepje voor het commando -toolbar is belangrijk….

yooh willie

Deze werkt super, bedankt!!