yoin Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - Robert1969

#1
AutoCAD probleem / Re: van 2d naar 3d poly
wo 14 08 2013, 14:51:57
ja werkt er helaas geen 1 van goed
#2
AutoCAD probleem / van 2d naar 3d poly
wo 14 08 2013, 14:05:30
Heeft er iemand een LSP routine om 2d poly lines om te zetten naar 3d polylines?
Het kan in Civil, dat weet ik maar zou graag een lsp routine willen hebben voor acad(2013)
#3
Probleem is opgelost, bleek een cui file te zijn die daar van invloed op was, de cui file heb ik tot op heden niet kunnen vinden, hij stond wel vermeld onder de toolbar, daar verwijderd en het probleem was verholpen
#4
Ik heb een probleem met het typen in de command regel van autocad, als ik iets edit in de tekening heb ik het probleem niet.
Het probleem is, bv ik type plot in, daarna doe ik 4x backspace intikken, dan zou plot weg moeten zijn, hij laat dan echter po staan, dit doet hij met alles wat ik op de command regel intik, wie weet van dit probleem?