yoin Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - pieter

#1
AutoCAD probleem / Re: Vierkanten meters
do 20 07 2006, 15:46:54
Er moet alleen nog een nul bij :mrgreen:  ik krijg tien keer te veel m2 haha.  :pintje:
#2
AutoCAD probleem / Re: Vierkanten meters
do 20 07 2006, 15:17:15
Het werkt hoor dankjewel !!  :ole:
#3
AutoCAD probleem / Re: Vierkanten meters
do 20 07 2006, 10:21:42
okee  :D alvast bedankt
#4
AutoCAD probleem / Re: Vierkanten meters
do 20 07 2006, 09:41:20
Als dat ervoor zorgt dat het te gebruiken is graag :D
Is de inhoud van t bestand tekst die je hier kan posten of wil je mn mailadres ff hebben ? (weet niet of ik die hier mag posten  :?)
#5
AutoCAD probleem / Re: Snap probleem
do 20 07 2006, 09:29:40
Dat met die lisproutines krijg je vaak als je het commando halverwege afbreekt, als er dan variabelen worden veranderd aan het begin van de lisp worden ze niet meer teruggezet.
Ik heb meestal gewoon de tijd niet om het probleem op te zoeken, en dus gebruik ik de methode die ik al noemde, we gebruiken hier toch allemaal dezelfde instellingen  :wink:
En Markske, wat jij wil met je zoom en osnap wil ik nou juist altijd uit, de enige manier die ik weet om het uit te krijgen is weer met die profiles  :mrgreen:
Maar hoe je het AAN krijgt weet ik dus ook niet  :? misschien is er wat te vinden in dat geëxporteerde profiles bestand, die is met een tekst-editor te lezen.
#6
AutoCAD probleem / Re: Vierkanten meters
do 20 07 2006, 08:39:12
2002  :wink:
#7
AutoCAD probleem / Re: Snap probleem
wo 19 07 2006, 09:51:21
Wat de oorzaak is weet ik ook niet maar ik heb ook een keer zoiets meegemaakt.
Je kunt er denk ik vanaf komen als je bij je collega zn profile exporteert en bij jou importeert.
Je hebt alleen wel exact dezelfde instellingen als hem dan, ik weet niet of je dat wilt, dus hou daar rekening mee !
( ik werk trouwens nog met 2002, ik weet niet of het in de nieuwere versies nog hetzelfde werkt met die profiles )
#8
AutoCAD probleem / Re: Vierkanten meters
wo 19 07 2006, 08:17:07
Hier heb ik denk ik wel iets aan maar ik heb totaal geen verstand van macro's  :?
Hoe krijg ik dit werkend ?
#9
Je kan ook het commando -layer gebruiken en dan ? en een enter, dan krijg je in autocad de lijst met lagen en die kan je makkelijk kopieren naar excel.  :wink:
#10
AutoCAD probleem / Re: Vierkanten meters
wo 12 07 2006, 14:44:00
Deze lisp geeft bij mij het aantal vierkante millimeters (ik neem aan dat ie de units aanhoud), maar is het ook mogelijk om hem het getal bijvoorbeeld te laten delen door 1000 zodat hij in mijn geval het aantal vierkante meters opgeeft ?