FastFiber
Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - cad-desing

#1
Heb inderdaad al even op deze site rondgezien maar nergens was echt een vergelijkbaar profiel.. zelf verdien ik nu 2400â,¬ bruto maar aangezien ik toch een vrij intensieve opleiding heb gehad van 3 jaar vraag ik me toch af of dit niet wat weinig is..  maar heb natuurlijk geen goed zicht op de rest van de loonschaal
#2
Beste,

Ik ben 21 en ben sinds een klein jaar begonnen bij een firma waarbij ik naar gelang van de noden van de firma uitvoeringstekeningen maak in autocad, inventor en revit zowel bouwkundig als architecturaal (schrijnwerk exc.)

heb een bachelor bouwkunde behaald en werk al heel mijn leven (middelbare school en hogeschool)met autocad.
Inventor en revit heb ik via de firma kunnen aanleren.
Nu vind ik het zeer moeilijk om een goed overzicht te vinden van de lonen van cad, inventor en revit tekenaars.

Zou iemand mij hierbij kunnen inlichten wat de gangbare lonen zijn?