FastFiber
Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - Rijoli

#1
dank je voor de tip, heb ik zojuist gedaan. :idea:
#2
Reacties laten een beetje op zich wachten. :?
#3
Citaat van: Deefje85 op zo 17 03 2013, 20:54:51
....
Ik zou mij graag dieper willen focussen op autocad en er iets mee doen...Misschien's dat er iemand een idee heeft ofzo??
...

Beste,

Vanuit het modelbouwforum heb ik besloten hier eens mijn licht op te steken.

Zelf heb ik in het verleden  modelvliegtuigen getekend in AutoCAD. Eerst 2D, later ook in 3D.
Daarnaast heb ik doorsneden getekend om CNC freesstukken van te laten maken.

De laatste jaren gebruik ik Autocad eigenlijk niet meer en ben het grotendeels verleerd. Bovendien steek ik veel liever tijd in het bouwen van modellen.  :mrgreen:

Momenteel heb ik een nieuw project op stapel staan waarvoor ik de tekeningen digitaal wil (laten) maken in 3D.
Dat hoeft niet in AutoCAD, mag ook Solid Edge, Rhinocerus of ieder ander pakket zijn.
Belangrijkste is dat er 2D snijtekeningen, 3D aanzichten en A0 bouwtekeningen van gemaakt kunnen worden.

Ik heb nog meer info, ideeen en wensen maar dat is mogelijk gespreksstof voor de rest van dit draadje.

Kortom, wie heeft er tijd en zin in een hobby-uitdaging?

Ik zie de reacties graag komen,
groeten,
Richard.
FastFiber