FastFiber
Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - grosfeld

#1
Hoi Markske,

Ik weet niet meer precies hoe het zat bij versie 200, wij werken hier inmiddels met 2005.

Ik kopier met ctrl+c de systeemprinter altijd in de autocad map met printers idem met de ctb-tabel en vervolgens kun je hem dan selecteren het plotmenu.

Bij 2005 kun je onder file de plottermanager selecteren, als je dan met de browser naar je systeemprinters gaat dan kun je hem kopieren.

Hopelijk heb je hier iets aan. Je foutmelding zegt mij niets.

succes Ivo
#2
Beste Bart,

Bedankt voor de reactie. Wat betreft de selctiegroep. Ik heb niet bewust iets aangemaakt.
Wat is een selectiegroep en hoe kan ik zien of er 1 aanwezig is.

Vandaag heb ik overigens geen problemen meer met dezelfde tekening.

Kan nu weer gewoon werken!

groet Ivo
#3
AutoCAD probleem / Re: selecteren
di 10 01 2006, 14:03:50
Bij het commando options kun je onder tabblad selections, use shift to add to selection aanvinken. Haal het vinkje weg en het is opgelost
#4
Beste forumisten,

Krijg bij verschillende commando's de melding dat er veel geselecteerde zijn. Terwijl er maar enkele lijnen zijn aangeklikt
Na Y duurt het heel lang voordat het commando word afgerond. Bij sommige commando's in het geheel niet mogelijk om af te ronden. Bij esc springt alles weer terug naar het beginpunt. Ik werk met autocad 2005LT.

Bijvoorbeeld bij het maken van een block maar ook bij strecth, extend trim etc.
Hieronder de commandregels. Hij geeft ook melding over de hatch misschien dat het hier iets mee te maken heeft. Bij bijvoorbeeld extend heb ik echter 2 gewone lijnen aangeklikt dus geen hatch en gaat het ook fout.

BLOCK

Select objects: Specify opposite corner: 461 found

Select objects:

Specify insertion base point:

Regenerating model.

2877 selected,

Do you really want to do this? <N>

Hatch boundary associativity removed.

Hatch boundary associativity removed.*Cancel*
yoin