FastFiber
Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - Red 0.18

#1
Bedankt voor de reacties, ik ga ze nog proberen. Het resultaat laat ik nog wel weten.

Red 0.18
#2
Dit bedoel ik idd. dat in elke viewport ongeacht de ucs de tekst horizontaal staat.
Ik heb torient al geprobeerd maar die kent alleen de optie "most readeble" en dan kijkt acad naar de ucs en draait de tekst nog alle kanten op.
#3
Goedemorgen, mijn probleem is dat ik een tekening heb met circa 20 layouts met verschillende ucs'en in acad/civil 2011 en circa 6000 teksten. Nu wil ik graag dat de tekst word gedraaid naar de horizon van mijn ucs en dus viewport.

Ik heb dit al een keer gedaan door mbv geopus de tekst om te zetten naar een hoogtepunt en dan vervolgens in civil een label te genereren en deze te draaien naar de ucs. Maar dit is behoorlijk veel werk.

Heeft er misschien iemand een oplossing?

Mvg
Red 0.18