FastFiber
Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - Jojosonnes

#1
Citaat van: roy_043 op di 26 01 2010, 21:54:35
In jouw thuissituatie worden de Xrefs niet gevonden. Dit kan verschillende redenen hebben:

  • Je hebt de Xrefs niet meegekopieerd.
  • De paden zijn anders dan op het werk. Ik raad aan om bij Xrefs de optie "relatief pad" of "geen pad" te gebruiken.

Bedankt voor je reactie. Ik heb er nu een andere layer ingezet, gaat goed.
#2
Ja en die staan aan.
#3
AutoCAD probleem / Layer staat uit bij starten
ma 25 01 2010, 21:22:00
Hallo allemaal,

Thuis werk ik met de 2000LT versie van autocad. Nu ik een bestand opstart zijn alleen mijn gebruikte symbolen zichtbaar. Mijn plattegrond is weg. Vandaag had mijn collega, volgens mij met de 2008 versie, hetzelfde.
Ik ben geen beginner meer in autocad, weet ondertussen eea maar dit kan zelf niet makkelijk vinden.
Waarschijnlijk is het toch heel makkelijk :). Wie kan mij helpen?

Bedankt!
#4
Citaat van: Rubinjo op di 17 03 2009, 12:27:53
Ik werk met autoCAD LT 2008, en kan nu niet meer de verkorte commando's intypen. Dus op het intypen van het commando 'm' krijg ik de volgende melding : 'Unknown command "M".  Press F1 for help.' Maar als ik het volledige commando intyp, dus 'move' reageert hij wel gewoon op!! Ik heb al gezocht maar kan niet vinden waar het niet aan ligt??

HELP!!!!!!!!

Ik heb nu hetzelfde probleem. Ben niet totaal wanhopig maar krijg mijn commando's niet aan de gang.
Weet iemand nog een andere manier om deze aan te zetten?

Bedankt! Janneke