yoin Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - mariodew

#1
AutoCAD probleem / Re: publishen
vr 06 03 2009, 10:46:44
Lekker gezellig, ik hoor net dat ik mn ontslag krijg , recessie
#2
AutoCAD probleem / Re: publishen
vr 06 03 2009, 09:31:43
bestanden uploaden lukt overigens niet (geen toegang is dan de melding)
#3
AutoCAD probleem / Re: publishen
vr 06 03 2009, 08:58:13
Inderdaad, als ik naar de printer publish gebruikt ie m'n normale page setup instellingen, (maar dan wordt het niet als set verstuurd, maar als losse plots)

Ik heb wel zojuist het 'DWF6 ePlot.pc3' bestand kunnen wijzigen (via save as) maar deze wordt nog steeds niet gebruikt. Is het misschien weer iets met de documents en settings, want daar gaat volgens mij nog steeds weleens iets mis binnen autocad.

**hoe moet ik overigens de pmp file en het dwf6 eplot uploaden?
#4
AutoCAD probleem / publishen
do 05 03 2009, 14:47:52
 :shock:
Hallo,
wanneer ik een layout plot en kijk naar de preview, dan is deze goed.
Maar wanneer ik deze publish valt de kaderlijn buiten het te plotten gedeelte, nou weet ik inmiddels dat dit komt door
het 'DWF6 ePlot.pc3' bestand omdat deze in onhandige ANSI A(8.5 x 11 inches)
staat., maar deze is niet te veranderen, wanneer je een andere waarde kiest blijft ie toch de oude gebruiken.??
Iemand misschien een oplossing hiervoor?
Bvd. Mario de Waele
#5
AutoCAD probleem / Re: Multileaders
wo 10 12 2008, 16:47:41
Dank, ben het aan t proberen, het commando werkt nog, leader selecteren, daarna de annotation, daar gaat t even mis..
#6
AutoCAD probleem / Re: Multileaders
wo 10 12 2008, 14:38:32
werken met de proxygraphics en show op value 1
werkt niet, wel kan ik qleader gebruiken maar deze werkt minder vlot dan de multileaders,
moet daarvoor nog wel even uitzoeken hoe ik een qleader style aanmaak.
Maar toch bedankt

Mario dew
#7
AutoCAD probleem / Multileaders
wo 10 12 2008, 13:59:37
Is er een mogelijkheid om multileaders zichtbaar te houden in autocad versies van 2007 en evt ouder?
(niet exploden)