yoin
Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - -Tom-

#1
AutoCAD probleem / Re: simplify 3D model
do 19 06 2008, 10:23:07
ok  merci voor de uitleg

grtz
#2
AutoCAD probleem / Re: simplify 3D model
di 17 06 2008, 10:19:30
weinig reactie  :(
#3
AutoCAD probleem / Re: simplify 3D model
wo 11 06 2008, 16:43:30
het probleem luid dus als volgt, ik moet mijn dxf bestand inlezen in software voor een berekening van een geluidsprognose model.
Ik kan dus  mijn layer van de woningen  ingeven als een muur zodat ik in mijn model een huisje krijg. Maar hier zit dus het  probleem  elke woning wordt  ingegeven als 5 zijvlaken  (kubus)  + 5 zijvlakken voor het dak (pyramide) dus een woning is opgebouwd uit  10 verschillende muren  (kan iedereen nog volgen? ).
dus een straat van 10 aaneengeschakelde woning komt in mijn model overeen met 100 verschillende muren als ik dus van 10 aaneengeschakelde woningen 1 grote woning kan maken is dit in mijn model gelijk aan 10 verschillende muren.
En maak ik dus winst in rekentijd.


daarom mijn vraag : is het niet mogenlijk van 10 aparte woningen 1 grote woning te maken




#4
AutoCAD probleem / Re: simplify 3D model
di 10 06 2008, 19:08:37
nee, het plan is volledig af. Het gaat hier over een stationgebouw met daar rond rijwoningen. Het  3D model zou wat vereenvoudigd moeten worden. Nu is elke woning apart ingegeven en ik zou  die willen samenvoegen tot enkele grote woningen.
is dit mogelijk?


grtz

#5
AutoCAD probleem / simplify 3D model
di 10 06 2008, 16:29:05
hallo,

hoe kan ik in een autocad 3D model van 10 aparte  woningen (rijwoningen) 1 grote woning maken.


grtz
Tom