Menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen Menu

Berichten - Beli Mawr

#1
Inventor en autocad mdt bijna dagelijks, catia heel soms.
#2
Yep, het is mogelijk om een heel groot deel terug te halen. Autocad autosavet je tekening ieder kwartier (standaardinstelling) naar je temp folder dat je onder userfiles kunt vinden. Met een programmatje genaamd rename (kun je gratis downen) kun je de extentie .sv$ wijzigen naar .dwg. let wel dat je temp folder normaal gezien hidden staat ingesteld en je in de eigenschappen in verkenner die folder moet unhiddenen.
Nadat je dit gedaan hebt kun je je tekening gaan terugzoeken in je tempfolder en saven op de lokatie die je wilt en eraan doorwerken.

Succes ermede en als je nog vragen hebt kun je me mailen.

Groetjes

Beli Mawr
#3
Ik werk al meer dan 10 jaar intensief in 3D in autocad/mdt, ok, je moet je ucs veel verdraaien, veel rotate3d gebruiken enzo maar daar heb ik totaal geen probleem mee. Het maakt het tekenen uitdagender en leuker :)
#4
Citaat van: AndreVanhecke op do 07 05 2009, 16:49:15
Hoe kan je tekeningen gemaakt in Mechanical Desktop openen (importeren) in Inventor 2009?
Dit kun je door je mdt tekening te gaan exporteren naar een acis (.sat) file, die lun je dan probleemloos importeren in inventor. Omgekeerd gaat dit ook (op mijn werk gebruik ik dit vaak).
#5
Door een herinstall van mdt is het probleem opgelost :D
#6
Ik "werk" nu heel bijna een jaar als technisch tekenaar, "werk" bijna dagelijks met autocad (mechanical desktop om precies te zijn) en inventor 7 en ik raak het zeker niet beu. Thuis teken ik nog steeds soms voor mijn hobby (ik ben één van die gelukkigen die van hun hobby hun beroep hebben kunnen maken  :mrgreen:) Maar wanneer het simpele zaken zijn werk ik die zo snel mogelijk uit zodat ik aan iets uitdagenders kan beginnen, veel leuker :P
#7
Heb een paar weken terug de nieuwste versie van northon antivirus geïnstalleerd op mijn pc en toen ik in mdt 2006 wilde verder werken aan een tekening kwam ik tot de konstatatie dat bij het openen van een tekening mdt vast loopt, ik krijg dus het browservenstertje niet. Bij het inserten van een block heb ik hetzelfde probleem. Iemand enig idee wat de oplossing is voor dat probleem?

Groetjes

Beli Mawr
#8
Cadsite café / Re: 3d Tekenen
zo 27 04 2008, 11:48:12
Op mijn werk werk ik constant in 3D met inventor en mechanical desktop, best leuk, trappen, balkons, balustraden, loopbruggen en nog tal van andere zaken uitwerken  :D
#9
Citaat van: julien op zo 11 12 2005, 13:15:44
Is dat dan een dwg van 15Mb of al in zip formaat?
Als je je tekening echt online wil hebben zal ik er wel nog ruimte voor hebben, desnoods op de webruimte die ik van scarlet heb.
ik vermoed een dwg
#10
Citaat van: j-o-s op vr 09 12 2005, 18:27:00
:lol: toppie supermooi zou graag de tekening eens zelf van allekanten bekijken en inzoemen dus als je wilt mag je de dwg op het forum plaatsen
(ik hoop dat dat ergens kan )
:ole: :ole: :ole:

GR j-o-s
Dat zou ik maar doen als ie helemaal af is en ik er content van ben :P

Ik zou wel ruimte moeten vinden voor die dwg, die is nu al 11.2MB en ik vermoed dat het zal oplopen tot +/-15MB
#11
Citaat van: Joop op vr 09 12 2005, 07:43:01
Knap werk.
Dank je, ht is ook heel erg plezierig om die flyer in 3D te zetten, heerlijk veel denkwerk, technieken verfijnen en de drang naar detail heerlijk opdrijven. Als ik er eenmaal volledig klaar mee ben eens afprints laten maken op goed papier en in een map steken, en ook eens ergens een A0 zien af te drukken met de aanzichten en een zelf ontworpen titelhoek en dan heb ik mijn reclamemap voor mee te nemen naar solicitaties ofzo.

Ben er zelf ook al een beetje trots op, het voelt gewoon erg goed dat ik een jarenlange droom eindelijk bijna heb gerealiseerd :D :pintje:, ik droomde er al jaren van om ooit eens een volledig vliegtuig in 3D te zetten mt autocad. En dan is ht nog de Wright flyer geworden, in feite het meest legendarische vliegtuig, door 2 fietsmakers gebouwd en 17 december 1903 steg het op en begon de geschiedenis van de luchtvaart. Het allereerste motoraangedreven bestuurbare toestel. Ik moet wel zeggen dat ze wisten hoe ze de zaken mosten regelen, er zitten veel best wel vernuftige systemen in. Dit vliegtuig zal ik dus volldig maar dan ook volledig vanbuiten kennen :D

Ik ga alleszins die site doorsturen naar mijn vroegere school waar ik luchtvaart heb gestuderd en waar een replica (schaal 1/4) van de bewuste flyer hangt. Een exlabo partner was de bezieler van de replica en via hem ben ik aan blueprints geraakt, best handig maar er staan veel fouten in (zoals bij de motor, een fout van 2 inch, 5.08cm) zodat ik zelf vel zaken ter plekke heb moeten herontwerpen, wat eigenlijk best leuk was :P
#12
Update

Nu ziet hij er zo uit:

Klik op de render voor een grotere render (tevens mijn bagground :P) op 1600 x 1280
#13
Citaat van: julien op wo 23 11 2005, 10:25:08
Citaat van: Beli Mawr op wo 23 11 2005, 09:29:05
Nu ben ik bezig met het in 3D zetten van de besturingskabeltjes (staart is al verbonden en de kabltjes ernaartoe zijn r ook al) en dat is geen al te makkelijke opdracht  :shock:, de Wright Flyer is dus redelijk close to completion :D
Aiai, je bent er redelijk laat mee hoor, ondertussen zitten ze al verder dan straaljagers. Uw model is dus een beetje verouderd.  :P
Allé gij :P
#14
Nu ben ik bezig met het in 3D zetten van de besturingskabeltjes (staart is al verbonden en de kabltjes ernaartoe zijn r ook al) en dat is geen al te makkelijke opdracht  :shock:, de Wright Flyer is dus redelijk close to completion :D
#15
Autocad babbelhoekje / Dassault Systemes
ma 08 08 2005, 23:31:11
Citaat van: NefasDaywalkerbeste Beli Mawr,

heb je enig idee op welk systeem catia draait?
aangezien de complexiteid van het programma kan ik mij voorstellen dat het niet zomaar op windows draait ofzo.
en nog een vraag: kan je bijvoorbeeld een hele machine tekenen in dat porgramma en dat testen?

thx
Bij mij draait ie op volgend systeem:
INTEL Pentium 4 3.0GHz FSB 800Mhz 1MB cache
1GB DDR333 PC2700
120GB HD 7200rpm 2MB cache
1.44MB FDD
CDRW 52x32x52x 'BurnProof'
PCI Netwerkadapter 10/100mbs
ATI Radeon 9100 video onboard 128MBram
Sound onboard 6xUSB 2.0
Miditower kast met 300W voeding
MB ASUS P4R800-VM
en nog een apparte ATI Radeon videokaart met 128MB

En op je andere vraag:
Ik vermoed van wel maar ben het niet zeker.
yoin