Voor een project in de autosport zijn we dringend op zoek naar een 3D designer.
Voor meer info contacteer Hugo via het mailadres : R2W@pandora.be
Voorlopig is deze vacature niet meer actief
julien
Kan je hier al iets meer info plaatsen?
Programma, tijdsduur, vereisten, locatie,...
BTW, 1 maal plaatsen in het juiste onderdeel is veel efficiënter dan 3 maal... :?
Zoals gevraagd hierbij meer info over ons project.
We zijn een raceteam en we hebben tot een aantal jaren geleden met succes deelgenomen aan endurance en 24 uur wedstrijden op de Europese circuits. Momenteel racen we niet maar willen we een nieuwe raceauto klaar maken. Deze auto zal gebouwd worden volgens onze ervaringen zodat we dan kunnen beschikken over een wagen met absolute topkwaliteiten.
Ikzelf ben de teamleider en momenteel werk ik aan de tekeningen van de chassis, ophanging, enz. en zijn toebehoren. Voor het tekenen van de kunststof bodyparts (carrosserie) en de daarvoor nodige mallen, willen we samenwerken met iemand die meer ervaring heeft met 3D tekenen. Ervaring met het tekenen van kunststof bodyparts is niet noodzakelijk maar uiteraard een voordeel.
Onze maatschappelijke zetel en ook onze werkplaats zijn gevestigd in Aarschot.
Wij zijn uiteraard bereid om u te vergoeden voor de kosten van uw medewerking.
Indien dit project u interesseert en u meer informatie wenst dan kan u me steeds contacteren zodat we dan een afspraak kunnen maken voor een meer gedetailleerde toelichting.
Vriendelijke en sportieve groeten,
Hugo Vandenbosch
Ziet er een leuke opdracht uit :!:
Welk tekenprogramma gebruiken jullie?
Mvg
Kenny
dag Hugo, ik heb je een mailtje gestuurd met mijn voorstelling en wat vraagjes naar jullie toe.
Groeten, Bart de Bont