CADsite forum

Diverse => Jobs, stage, reclame => Topic gestart door: bvs op wo 28 03 2012, 10:44:21

Titel: CAD tekenaar / bouwkundig tekenaar gezocht
Bericht door: bvs op wo 28 03 2012, 10:44:21
CAD tekenaar / bouwkundig tekenaar

De bouwheer VERVOORDT r.e. is voor de ontwikkeling en uitvoering van het project www.kanaal.be en toekomstige renovatie- en nieuwbouwprojecten in eigen beheer, op zoek naar een CAD-tekenaar / bouwkundig tekenaar.
Als CAD tekenaar ben je verantwoordelijk voor het voorbereiden en verwerken van de plannen van de architecten en ingenieurs voor het interne projectteam.  Verder biedt je ondersteuning naar het ontwerpteam voor afwerkingsconcepten en het verkoop team.
Je organiseert en bundelt de data van de verschillende externe teams ter voorbereiding van de projectleider.  Aan de hand van schetsen en materialen ontwerp je inrichtingen  voor klanten die eveneens worden aangestuurd door klantenbeheerders.  Jouw ontwerp- en uitvoeringsplannen zijn altijd conform de normen en in samenwerking met de projectleiders.
Wat verwachten wij:
• Een grondige kennis van  Autocad  2D (kennis van AutoCAD 3D en Vectorworks is een pluspunt).
• Kennis van technische details op vlak van constructie in de bouw, technieken, materialenleer.
• Opstellen van meetstaten en lastenboeken aan de hand van de CAD-files.
• Een degelijk technisch inzicht en analytisch vermogen dat je kan aanwenden voor het praktisch organiseren van data voor uitwisseling tussen de verschillende partijen
• Ondersteuning voor uitwerking van modulaire afwerkingsconcepten  inclusief de technische details volgens bespreking met werkhuizen.
• Voorbereidingen voor bouwaanvragen, verkoop & visualisatie-, aanbesteding en uitvoeringswerken, mogelijk ook werf en atelier bezoeken.
• Kennis van andere 3D programma’s en visualisatie software is een pluspunt
• De ontwerp- en uitvoeringsplannen zijn altijd conform de normen en in samenwerking met de projectleiders, alle plannen komen terecht in handen van vakmensen op de werven en ateliers, daar gaat constructieve samenwerking boven alles. Je bent een teamspeler en communicatief sterk, zelfkritisch, leergierig en houdt van planmatig werken.

Aanbod :
Als starter of minder ervaren tekenaar kan je aan de slag binnen een ondersteunend en dynamisch team, waarbij het belangrijk is om te groeien binnen de geroemde geest en stijl van het huis. De veelzijdige job wordt beloond via een gedegen loon en extra legale voordelen. 

Interesse? Stuur uw CV naar bram.vanscharen@axel-vervoordt.com