Hallo,
Ik heb zojuist een tekening gekregen van een installatie, deze zou verwerkt moeten worden in onze tekening. Dus copy-paste ik het geheel in mijn tekening, de hele bewerking van copy doet hij, echter het paste niet. Noch in de orginele tekening noch ergens anders. Ook kan ik geen copy-paste doen van lijnen, ... Kopieren, moven, ... werkt dan weer wel?
Iemand soms een idee.
Groetjes
Hoi Kadans,
Is een bekend probleem in AutoCAD.
Zoek op de site van AutoDESK even naar het servicepack dat speciaal voor dit probleem is uitgegeven...
Succes!
Richard
Je kunt ook de ontvangen tekening als xref onder jouw tekening hangen.
Indien gewenst kun je deze xref weer met bind als block in je tekening invoegen. Tot slot kun je dit block exploderen om losse objecten te krijgen. Let er bij bind op dat je kunt kiezen voor bind of insert. Dit is van invloed op de benaming van de lagen en objecten van jouw xref.
Reimer
Richard,
Heb even nagekeken, maar vind niet direct de juiste download. Voorlopig werk ik nog met acad 2009, is dit probleem opgelost in 2010, of pas in 2011?
Probleem is voorlopig opgelost, ik heb een Xref gebind. Dit werkt en ik kan verder.
Cadservice heeft me een link doorgestuurd om servicepack 3 te downloaden, maar doe dit even niet, eind van de maand schakel ik over op acad 2010. Dan zal ik nog wel zien.
Alvast bedankt aan alle om jullie hulp.
Kadans
Volgens mij is dit inderdaad opgelost in nieuwe versies.
Sowieso zit het in de servicepacks.