Beste,
Mijn collega gebruikt civil 3D 2010 en ik gebruikt civil 3d 2009, nu heeft hij een tekening voor mij iets aangepast en ondertussen ben ik verder gegaan met een copie.
Nu wil ik de dingen die hij heeft veranderd kopieren naar mijn (2009) tekening, maar dat lukt niet.
Voordat ik de 2010 tekening open krijg ik de volgende melding:
"This drawing was created with a newer version of Civil 3D. All entities created by Civil 3D within the drawing are in a proxy state. Additionally, all commands, settings, and displays of Civil 3D are disabled for this drawing."
en in de commandline staat:
"This file is a TrustedDWG last saved by an Autodesk application
or Autodesk licensed application".
Als ik iets wil kopieren komt er ind e commandline _pasteclip *Invalid* te staan, heeft iemand hier een oplossing voor? Uiteraard is updaten van 2009 naar 2010 een optie maar ja, dat kost weer geld.
Peter
Peter,
Je collega moet zijn tekening opslaan als 2009 (=2007) tekening.
Michel
Klinkt heel logisch, maar het werkt helaas niet.
Op mijn werk hebben we het zelfde probleem. Wij slaan standaard de tekeningen als 2004 op.
Als ik iets op sla in 2010 kun je kopieren/plakken vergeten in 2009. Kopieren plakken is zowiezo een drama in 2010.
Er is een servicepack beschikbaar voor 2010 onder tussen, maar die wil niet instaleren om een of andere dubieuze reden. De hoop was dat dat mischien verbetering zou brengen.
We zijn er nog steeds niet uit.
Ik heb ondertussen de laatste update gedraaid en sindsdien is het wel beter.
Als ik nu iets kopieer lukt het niet met m'n rechtmuisknop (past enz is grijs) maar als ik ctrl-V doet werkt het wel.