Hallo iedereen,
Met enige trots laat ik jullie graag kennis maken met InteriCAD T3 pro ! Deze software is speciaal geschreven VOOR de interieursector (ontwerpers, showrooms, etc...) en dezelfde interface als AutoCAD. Niet enkel het maken van technische 2D tekeningen, maar ook snel 3D renderings opzetten vormen geen probleem.
Van eerste 2D lijn tot een afgerenderd beeld in 45 minuten, is dus mogelijk.
TechCAD is sinds augustus 2009 distributeur van dit pakket (en van BtoCAD, het betaalbare AutoCAD alternatief) en zorgt uiteraard voor de distributie naar dealers en rechtstreekse verkoop.
Bij elk pakket is een gratis training dvd inbegrepen, alsook gratis vouchers om 3D symbolen (van meubelfabrikanten, decoratie, enz...) te downloaden. Dit naast de meer dan 5.000 bestaande symbolen.
Meer info kunnen jullie op onderstaande website vinden.
Moesten er in de toekomst vragen zijn over specifiek InteriCAD, zullen wij dit forum mee in de gaten houden om antwoorden te posten.
Via onze website http://www.intericad.eu (http://www.intericad.eu) kan je nu een demoversie downloaden van InteriCAD T3 pro ! Indien gewenst leveren wij zelfs graag een 'aan de slag' handleiding (Nederlandstalig) als begeleiding bij de demoversie.
Hierbij enkele voorbeelden van renderings, gemaakt in InteriCAD T3 pro.
Heel knap!
Is dit een render module bovenop intellicad en verkocht als pakket?
Hi Julien,
Bedankt :-) .
InteriCAD T3 omvat zowel het modelleren als het renderen. Dus het is geen extra module bovenop InteriCAD T3, deze is in feite niet zonder de render te verkrijgen omdat renderen net het sterke punt is. De modelling is nagenoeg hetzelfde als in AutoCAD, maar dan met tal van interieurgereedschappen (om muren te teknene, plafonds, vloeren, verlichting, etc...). Deze worden dan geëxporteerd naar de Rendermodule om aldaar extra meubilair te plaatsen, verlichting, texturen, etc... .
Nog knapper zijn de rendertijden: bijgevoegde resultaten hebben ongeveer een rendertijd van 15-20 minuten. Modelleren zal ongeveer een uur duren.
Ook al is dit een oud bericht, ik vond dit nu pas.
Het zijn inderdaad zeer mooie renderingen!
Ik was ook eens even benieuwd naar de prijs van dit software pakket.
Hey,
Thx dat je de renders mooi vindt! prijzen; er zijn 3 versies:
InteriCAD 7000 (vereist een bestaand AutoCAD full Platform): 2.400 euro
InteriCAD T5 PRO (standalone versie met CAD modelling op basis van een meegeleverd CAD alternatief): 2.400 euro
InteriCAD Lite (standalone met modelling voor muren, etc... maar geen CAD, wel import van SKP, 3DS, max en dwg/dxf): 1.400 euro.
In alle versies zitten al meer dan 12.500 3D bibliotheekelementen (gaande van sofa's tot laptops, kaarsjes, tafeldecoratie ...). Leuke is dat je zelfs vanuit Windows verkenner een textuur kan slepen (jpeg) naar een object in de scene! rendertijden van 2 minuten tot max. 20 min.
www.intericad.eu
Ik zie op je site dat je op Interieur stond, jammer dat ik dit niet wist, ik was anders zeker eens langs gekomen.
Idd, stonden op Interieur. Spijtig, anders hadden we elkaar eens live ontmoet :-) . Maar er komen nog evenementen, zoals de beurs Intirio te Gent (februari 2011). Od tijdens één van onze roadshows die binnenkort gaan georganiseerd worden.