hallo,
Mijn vraag luid als volgt. voor mijn stage willen ze graag een voorbeeldscherm hebben an de tekening die getekend word via een VBA programma. Ze willen dit zo dat ze per Tab blad van de FRM of via een knop een voorbeeldscherm krijgen om zo te zien wat ze gaan tekenen. en als ze bv een fout zien dit anpassen in de frm en na deze aanpassing ook de tekening mee zien veranderen.
is dit mogelijk zo ja iemand een idee hoe?
Mvg
Wel eens gehoord van "undo"
Denk dat u mij verkeerd begrijpt ze willen een voorbeeldscherm dat mee verandert naar maten ze meer gegevens invoeren. en als ze hier op zien dat er een fout in de kast zit dit aanpassen in hun gegevens en dat ze dat ok mee zien veranderen
Je kunt je macro-form "ShowModal" op "False" zetten dan de veranderingen in je tekening doorvoeren.
Hierdoor hoef je niet je form af te sluiten en kun je des gewenst nog iest aanpassen.
azo
en waar kan ik dit dan vinden?
groeten
thomy
Citaat van: Thomy op ma 09 03 2009, 10:50:29
azo
en waar kan ik dit dan vinden?
groeten
thomy
Dit kun je vinden in de "Propperties".
Als dit niet in je VBA-scherm staat zet je dat aan met "F4".
Je klik eerst op je UserForm en dan zie je de instellingen.
Scroll naar "ShowModal" en zet deze op "False".
zou het ook niet gemakkelijk zijn om een knop voorbeeld bij te zetten en dan simpel de knop tekenen call'en en dan zo de tekening telkens te deleten in het begin van de sub voorbeeld.